Tel: (0212) 215 2929

Adres: Vişnezade Mh. Hüsrev Gerede Caddesi, Şehit Mehmet Sokak, No: 9, Maçka Residence, Maçka, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Maçka Residence, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Vişnezade Mah. mahallesinde (Şehit Mehmet Sokak) yer alıyor. Maçka Residence yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maçka Residence nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa

Maçka’da, Armani / Casa’nın sanatsal yorumuyla şekillenen iç tasarımı ve Kempinski’nin yüz yılı aşan tecrübesinden süzülen işletme anlayışı. . . Maçka Residences, İstanbul’un kalbinde ayrıcalıklı bir yaşam tarzının özeti.
Benzersiz bir lokasyon. Nefes kesen Boğaz, Adalar, Tarihi Yarımada ve Sarayburnu manzarası. Dünyaca ünlü mağaza, restaurant, cafe ve sanat galerilerine yürüme mesafesinde konumlanan Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski beklentilerin ötesinde bir yaşam sunmaktadır.


0 görüş var

    Maçka Residence
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maçka Residence nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maçka Residence konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maçka Residence

Aşağıdaki formu kullanarak Maçka Residence ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...