Tel: (0322) 239 1798

Adres: 2000 Evler Mah. 76023 Sk., Seyhan, Adana, Türkiye


Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu, Adana ili Seyhan ilçesinin 2000 Evler Mah. mahallesinde (76009. Sokak) yer alıyor. Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu
2000 Evler Mah.76009. Sokak, Seyhan, Adana.
+90(0322) 239 1798 Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Selahattin Çolak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...