Tel: (0312) 814 4416

Adres: Yıldırım Beyazıt Mah. Durhasan Cad. No: 68 06980, Kazan, Ankara, Türkiye


Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi, Ankara ili Kazan ilçesinde yer alıyor. Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi

0 görüş var

Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi
, Kazan, Ankara.
+90(0312) 814 4416 Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Mustafa Hakan Güvençer Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...