Tel: (0488) 221 1074

Adres: Belde Mah. 3224 Sok. No: 5 Batman, Merkez Batman, Türkiye


Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu, Batman ili Batman Merkez ilçesinin Belde Mah. mahallesinde (Mereto Caddesi) yer alıyor. Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu

0 görüş var

Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu
Belde Mah.Mereto Caddesi, Batman Merkez, Batman.
+90(0488) 221 1074 Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Mehmet Emin Şimşek İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...