Tel: (0216) 641 6160

Adres: M. Akif Mahallesi Muharlığı, Ümraniye, 34782 Mehmetakif, , İstanbul, Türkiye


M. Akif Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde yer alıyor. M. Akif Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. M. Akif Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak M. Akif Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak M. Akif Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: M. Akif Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

M. Akif Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.4 puan almıştır.
M. Akif Mahallesi Muhtarlığı
Mehmet Akif Mah., Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 641 6160 M. Akif Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak M. Akif Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...