Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi logo

Tel: (0212) 594 1253 veya (0212) 594 1254

Adres: 50. Yıl Mh. 2106 Sokak, No: 8 (a Blok) Ve 2107 Sokak, No: 6 (b Blok), Sultangazi, İstanbul, Türkiye


Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi, İstanbul ili Sultangazi ilçesinin 50. Yıl Mah. mahallesinde yer alıyor. Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.9 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Sultangazi Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...