Tel: (0212) 373 1100

Adres: Harbiye Mahallesi, Gümüş Caddesi, No: 4, Pk: 34367, Harbiye/şişli, , İstanbul, Türkiye


Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Taşkışla Caddesi) yer alıyor. Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.
  • VIP REZİLLİK!! 8 Şubat tarihinde çocuğumu gösteriye götürdüm. VIP bilet satın alıp, salona girince kahvehanelerde bulunan demir iskemlelerin dizili olduğu, hatta yığılı olduğu bir bölüme geçtik. Çocuklar için yapılan bir gösteri ancak salonda en başta yükseltili bir düzen yok, iskemleye minder istiyorsunuz o da yok. Eğlenmesi için götürdüğünüz çocuğunuz, hiçbirşey göremediği için ağlıyor. İnsanlar sandalyesini alıp, sahnenin önüne geçip oturuyor. Paranızla rezil olmak bu olsa gerek. Böyle rezillik ömrü hayatımda görmedim. Böyle büyük bir organizasyona hiç yakışmadı...

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Lütfi Kırdar Kongre Ve Sergi Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...