Tel: (0288) 417 1118

Adres: İnönü Mah. İstasyon Cd. No: 31, 1, Lüleburgaz, Kırklareli, Türkiye


Lüleburgaz Lisesi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinin Kurtuluş Mah. mahallesinde (İstanbul Edirne Yolu) yer alıyor. Lüleburgaz Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Lüleburgaz Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Lüleburgaz Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Lüleburgaz Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Lüleburgaz Lisesi

0 görüş var

Lüleburgaz Lisesi adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.11 puan almıştır.
Lüleburgaz Lisesi
Kurtuluş Mah.İstanbul Edirne Yolu, Lüleburgaz, Kırklareli.
+90(0288) 417 1118 Lüleburgaz Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Lüleburgaz Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...