Tel: (0212) 542 4041

Adres: Taşevler Cad. Ömer Naci Sok. No: 16 Nilgün Apt. Daire: 2 Zeytinlik Mh. Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Lotus Tekstil, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde yer alıyor. Lotus Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Lotus Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü kumaş ve deriden mamül iç ve dış giysileri hammadde ve yardımcı malzemelerinin imalatı ithalatı ve ihracatı toptan ve perakende ticareti ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Lotus Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Lotus Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Lotus Tekstil

0 görüş var

Lotus Tekstil adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Lotus Tekstil
Zeytinlik Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 542 4041 Lotus Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Lotus Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...