Tel: (0312) 447 0660

Adres: Reşit Galip Cd. İlkadım Sk. No: 14 06700 Gaziosmanpaşa / Ankara Ankara, Türkiye


LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kazım Özalp Mah. mahallesinde (İlkadım Sokak) yer alıyor. LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı

0 görüş var

LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı
Kazım Özalp Mah.İlkadım Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 447 0660 LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı

Aşağıdaki formu kullanarak LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...