Tel: (0312) 447 0660

Adres: Reşit Galip Cd. İlkadım Sk. No: 14 06700 Gaziosmanpaşa , Ankara, Türkiye


LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kazım Özalp Mah. mahallesinde (İlkadım Sokak) yer alıyor. LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı
    Toplam 9 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • bence lösev sadece ankarada olmamalı.. benim gibi okuyan çocuklar lösemili çocukları çok merak ediyoruz. onları araştırıyoruz ama onları görmekçok istiyoruz onlarla arkadaşlık kurup onlarla konuşmak istiyoruz . bunun için ülkemizin bir çok yerinde küçükte olsa bir lösev köyü olmalı.

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: LÖSEV - Lösemili Çocuklar Vakfı