Tel: (0312) 447 0766

Adres: Mahatma Gandi Cad. No:17 D:8-9, Gazi Osman Paşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


Litvanya Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kazım Özalp Mah. mahallesinde yer alıyor. Litvanya Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Litvanya Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Litvanya Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Litvanya Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Litvanya Büyükelçiliği

1 görüş var

  • benim litvanya kaunasta nişanlım var geçen gün konsolosluğa gitmeden önce telefon ettim benden bazı evraklar istediler hepsini yaptım ve ankaraya 1500 km yol gittim bana orada bu defa farklı evraklar verdiler bende evrak 60 euro ve uçak biletimi konsolosluğun elemanlarına teslim ettim moralim bozuldu ve geri döndüm 15 gün sonra benim uçak bileti yanıyor ve bende artık gitmekten vazgeçeceğim ayrıca insan hakları mahkemesine dava açacağım benim seyahat özgürlüğümü kısıtlıyorlar daha önce iran ırak ve süriye ye gittim böyle bir sıkıntı görmedim hiç bir şey zoruma gitmiyor hem nişanlını göremiyorsun hemde uçak biletin yanıyor avrupa birliği ülkesisiniz sizin demokrasi anlayışınız bumu saygılar mehmet arif tuğuç

    Misafir, 15.01.2014 12:46:00

Litvanya Büyükelçiliği adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Litvanya Büyükelçiliği
Kazım Özalp Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 447 0766 Litvanya Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Litvanya Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...