Tel: (0236) 613 2116

Adres: Nihat Danışman Mah. Lise Cd. No: 6 Soma, Manisa, Türkiye


Soma Linyit Anadolu Lisesi, Manisa ili Soma ilçesinin Namazgah Mah. mahallesinde (Aktaş Sokak) yer alıyor. Soma Linyit Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Soma Linyit Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Soma Linyit Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Soma Linyit Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Soma Linyit Anadolu Lisesi

0 görüş var

Soma Linyit Anadolu Lisesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Soma Linyit Anadolu Lisesi
Namazgah Mah.Aktaş Sokak, Soma, Manisa.
+90(0236) 613 2116 Soma Linyit Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Soma Linyit Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...