Tel: (0216) 449 4085

Adres: Halitağa Cad. No: 24 Ergener İşhanı Kat: 3 Daire: 14 Osmanağa Mh. Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Lider Denizcilik, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Halitağa Caddesi) yer alıyor. Lider Denizcilik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Lider Denizcilik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Deniz ve kara taşımacılığı Türkiye ile yabancı memleketler arasında yurt içinde ve uluslararası alanlarda kuruyük akaryakıt madeni yağ ve su taşıma işleri ile her çeşit tahmil ve tahliye taşımacılık işleri. Deniz acenteliği ve gemi kiralama işleri Deniz acenteliği ve gemi kiralama işleri ile navlun komisyonculuğu faaliyetlerinde bulunmak Şirket maksat ve mevzunu gerçekleştirmek için gayrimenkul satın almak satın alınan gayrimenkuller üzerinde bina inşa etip tesisler kurmak yine maksat ve mevzuunun tahakkuku için gayrimenkulleri kiralamak, Konusu ile ilgili menkul mal ve gayrimenkullerin alım satımı kiralanması kiraya verilmesi şirket adına tescil ettirilmesi ve fek edilmesi, Şirket alacaklarını teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği menkul ipoteği ve menkul rehni almak fek etmek ve şirkit mevzuundan mütevellit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini vermek ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Lider Denizcilik
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Lider Denizcilik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Lider Denizcilik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Lider Denizcilik