Tel: (0216) 422 8270

Adres: Altunizade Mah., Kısıklı Cad., Mabeyin Konakları, B Blok, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Erdem Sokak) yer alıyor. Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu

Aşağıdaki formu kullanarak Liberya İstanbul Fahri Konsolosluğu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...