Tel: (0212) 352 8688

Adres: Zeytinoğlu Cad. No: 71/2B Akatlar Mh., Akatlar, Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Lezzet Demetleri, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Akat Mah. mahallesinde (Zeytinoğlu Caddesi) yer alıyor. Lezzet Demetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Lezzet Demetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Lezzet Demetleri
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Lezzet Demetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Lezzet Demetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Lezzet Demetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Lezzet Demetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...