Tel: (0212) 270 0022

Adres: Eski Büyükdere Cad. No:35, 4.Levent 80650, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • hastane
  • Bu firma 12 senedir faal

Levent Hastanesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde yer alıyor. Levent Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Levent Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Özel hastane işletmeciliği ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Levent Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Levent Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Levent Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Levent Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Levent Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...