Tel: (0212) 572 0292

Adres: Fişekhane Cad. No: 50 Kat 1 ( Capacty Avm Karşısı ) bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Fişekhane Caddesi) yer alıyor. Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 18.33 puan aldı.
  • 3yıl önce 1750tl vererek lazere başladım.nişan düğün derken kalan 2seansı geçiştirdim.geçenyıl baharda gittiğimde sözüm ona müdür son seansın üzerinden 1yıl geçerse sözleşmeniz iptal edilir dedi.benim bilgim yoktu dediğimde beni ilgilendirmez sözleşmeyi okusaydınız dedi.bunun üzerine ordan çıktım.3-4ay sonra geri aradı.patronun aldığı bi karardı kusura bakmayın seansları tamamlayabilirsiniz dedi.bronz olduğumdan erteledim.bugün gittiğimde beni seansa almadı ve beni yalan atmakla suçladı.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kybele Estetik Ve Güzellik Salonu