Tel: (0212) 572 0292 veya (0212) 243 8545

Adres: Zeytinlik Mh. Fişekhane Caddesi, No: 50 / 11 - A Kat: 3, ( Capacty Avm Karşısı ), Bakırköy, İstanbul, Türkiye


Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Fişekhane Caddesi) yer alıyor. Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü cilt bakımı soyma tonlama lekeden arındırma lifting cilt yenileme kimyasal piling renk açma işlemleri yapmak ve yaptırmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri.


1 görüş var

    Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 12.2 puan aldı.
  • 3yıl önce 1750tl vererek lazere başladım.nişan düğün derken kalan 2seansı geçiştirdim.geçenyıl baharda gittiğimde sözüm ona müdür son seansın üzerinden 1yıl geçerse sözleşmeniz iptal edilir dedi.benim bilgim yoktu dediğimde beni ilgilendirmez sözleşmeyi okusaydınız dedi.bunun üzerine ordan çıktım.3-4ay sonra geri aradı.patronun aldığı bi karardı kusura bakmayın seansları tamamlayabilirsiniz dedi.bronz olduğumdan erteledim.bugün gittiğimde beni seansa almadı ve beni yalan atmakla suçladı.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy

Aşağıdaki formu kullanarak Kybele Estetik ve Güzellik Bakırköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...