Adres: Üsküdar, Kuzguncuk Çarşısı Cd, 72-92, 34674 Kuzguncuk, , İstanbul, Türkiye


Kuzguncuk İskelesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kuzguncuk Mah. mahallesinde (Kuzguncuk Çarşısı Caddesi) yer alıyor. Kuzguncuk İskelesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kuzguncuk İskelesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kuzguncuk İskelesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kuzguncuk İskelesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kuzguncuk İskelesi

0 görüş var

Kuzguncuk İskelesi adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.26 puan almıştır.
Kuzguncuk İskelesi
Kuzguncuk Mah.Kuzguncuk Çarşısı Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
Kuzguncuk İskelesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kuzguncuk İskelesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...