Tel: (0212) 276 1768

Adres: 23. Sok. No: 825 Atatürk Oto San. Sit. 2. Kısım Maslak Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Kuzey Marina Yatçılık, İstanbul ili Şişli ilçesinin Maslak Mah. mahallesinde (21. Sokak) yer alıyor. Kuzey Marina Yatçılık yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kuzey Marina Yatçılık nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

seyahat acenteleri kurmak ve seyahat acenteliğinin gerektirdiği her türlü işleri ifa etmek ve 11. 1. 2007 tarihinde tescil edilne ortaklar kurulu kararı ve anasözleşme tadil metninde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kuzey Marina Yatçılık nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kuzey Marina Yatçılık konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kuzey Marina Yatçılık

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Kuzey Marina Yatçılık ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...