Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi logo

Tel: (0212) 777 6307 veya (0850) 251 0123

Adres: İkitelli Osb, Heskoop-iş Modern Sanayi Sitesi, Süleyman Demirel Bulvarı, 1. Blok, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde yer alıyor. Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kuveyt Türk İkitelli Sanayi Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...