Tel: (0312) 436 1967

Adres: Umut Mah. Mihaliççik Sok. No: 13 Seyranbağlari, Çankaya, Ankara, Türkiye


Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Umut Mah. mahallesinde yer alıyor. Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu
Umut Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 436 1967 Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kütükçü Alibey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...