Tel: (0256) 614 1003

Adres: İnönü Bulvarı, Lütfi Suyolcu İş Merkezi, Pk: 09400, Kuşadası, Aydın, Türkiye


Kuşadası Belediyesi, Aydın ili Kuşadası ilçesinin Camikebir Mah. mahallesinde (İnönü Blv) yer alıyor. Kuşadası Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kuşadası Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Kuşadası Belediyesi
  Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 9.55 puan aldı.
 • AYDIN BELEDIYESI BASKANLIGINA KUSADASINDA SITELERDE COK KEDI VAR AC SEFIL BUNA BIR COZUM BULMALISINIZ YAZIN ALMAN KARI KOCA TUTABILDIKLERI KEDILERI KISIRLASTIRDILAR KISIRLASTIRMAK TAM SORUNU COZMUYOR NE YAZIKKI BIZIM OLAN HIC BIR SEYE SAHIP CIKAMADIK BU KONUYLA ILGILENIRSENIZ SEVINIRIZ

  45/ 5 yıldız
  ,

 • çöpler alınırken konteynırlar amacına uygun itinalı boşaltılmıyor.çöp arabasına alınırken ve indirilirken çok sert hareketlerle konteynırlar hasarlanıyor.tekerleri çok kısa bir zamanda elden çıkıyor.sabah namazı saatlerinde personel çok gürültü çıkararak adeta kavga eder gibi yüksek sesle çevreyi rahatsız etmektedirler.çöp boşaltımı esnasında çöpler çevreye saçılıp o halde bırakılıyor.terkedilyor.

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Güzelçamlı mahallesinde kurulan pazar yerinde görevli zabıta var mı?Varsa pazarcı esnafı içinde arabalı seyyar satıcılar ne arıyor?Pazar yerinde vatandaşın dolaştığı ara yollar zaten dar.Bir de bu seyyar satıcılar pazarı gezmeyi tamamen engelliyorlar.Zabıtalar ortada yok neredeler,ne iş yaparlar?Altlarında araba ile sahil gezmekten başka bir iş yaptıkları yok.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kuşadası Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kuşadası Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kuşadası Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kuşadası Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...