Tel: (0312) 310 7140

Adres: Kurtuluş Savaşı Müzesi, Altındağ, 06430 Doğanbey, , Ankara, Türkiye


Kurtuluş Savaşı Müzesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Doğanbey Mah. mahallesinde yer alıyor. Kurtuluş Savaşı Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kurtuluş Savaşı Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Müze Pazartesi dışında her gün 09. 00-17. 00 saatlerinde ziyarete açıktır.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kurtuluş Savaşı Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kurtuluş Savaşı Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kurtuluş Savaşı Müzesi

0 görüş var

Kurtuluş Savaşı Müzesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.39 puan almıştır.
Kurtuluş Savaşı Müzesi
Doğanbey Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 310 7140 Kurtuluş Savaşı Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kurtuluş Savaşı Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...