Tel: (0322) 248 8548

Adres: Belediyeevlerimah. 84297 Sok. N. 2 Çukurova, Adana, Türkiye


Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu, Adana ili Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mah. mahallesinde (84310. Sokak) yer alıyor. Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu
Belediye Evleri Mah.84310. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 248 8548 Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kurttepe İMKB İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...