Tel: (0322) 248 6884

Adres: Belediye Evleri Mah. 84186 Sok. Eski 370 Sok. Vilko Gazeteciler Sitesi Yanı, Çukurova, Adana, Türkiye


Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Belediye Evleri Mah. mahallesinde (84220. Sokak) yer alıyor. Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi

0 görüş var

Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi adlı mekan, 36 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
Belediye Evleri Mah.84220. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 248 6884 Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kurttepe Anadolu İmam Hatip Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...