Tel: (0216) 702 1210

Adres: Harmandere Mahallesi, Reyhan Caddesi, No: 58-60, Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri, Pk: 34912, Kurtköy / Pendik, İstanbul, Türkiye


Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri, 2000 seyirci kapasiteli olimpik yüzme havuzu, Fitness salonu (bay ve bayan), Pilates Bosu, Aerobik (stüdyo dersleri), Uzakdoğu sporları salonu, Halı Saha(2 adet), kafeterya ve açık otopark.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri

Aşağıdaki formu kullanarak Pendik Kurtköy Spor Kompleksi ve Tesisleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...