Tel: (0216) 702 1210

Adres: Harmandere Mahallesi, Reyhan Caddesi, No: 58, Kurtköy Spor Kompleksi İçi, Kurtköy / Pendik, İstanbul, Türkiye


Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu, İstanbul ili Pendik ilçesinde yer alıyor. Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.
  • Telefonlara bakicak birisi olursa,daha iyi olur lutfen..

    3/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu

Aşağıdaki formu kullanarak Kurtköy Kapalı Yüzme Havuzu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...