Adres: Eminönü, Kennedy Cd, 34130 Nişanca, , İstanbul, Türkiye


Kumkapı Balık Hali, İstanbul ili Fatih ilçesinin Nişanca Mah. mahallesinde (Kennedy Caddesi) yer alıyor. Kumkapı Balık Hali yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kumkapı Balık Hali nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kumkapı Balık Hali nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kumkapı Balık Hali konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kumkapı Balık Hali

0 görüş var

Kumkapı Balık Hali adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Kumkapı Balık Hali
Nişanca Mah.Kennedy Caddesi, Fatih, İstanbul.
Kumkapı Balık Hali

Aşağıdaki formu kullanarak Kumkapı Balık Hali ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...