Tel: (0212) 884 1080

Adres: Yenimahalle Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. Şirinler Sok. No:40 Kumburgaz Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi
, Büyükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 884 1080 Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Kumburgaz Mehmet Erçağ Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...