Tel: (0850) 333 5075

Adres: Atatürk Mh. Alemdağ Caddesi, No: 71, Kat: 3, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:
  • internet
  • Bu firma 4 senedir faal

Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilişim bilgi işlem ve yazılım konularında danışmanlık yapmak internet sitesi kurmak bu faaliyetleri ile ilgili mümessillik almak mümessillik vermek her türlü ticaretini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri

Aşağıdaki formu kullanarak Kumbara Bilişim Eğitim Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...