Tel: (0212) 508 7290

Adres: Atışalanı Cad. No: 46 Fevzi Çakmak Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Kültür Dersanesi - Esenler, İstanbul ili Esenler ilçesinin Havaalanı Mah. mahallesinde (Taşocağı Caddesi) yer alıyor. Kültür Dersanesi - Esenler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kültür Dersanesi - Esenler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kültür Dersanesi - Esenler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kültür Dersanesi - Esenler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kültür Dersanesi - Esenler

0 görüş var

Kültür Dersanesi - Esenler adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.2 puan almıştır.
Kültür Dersanesi - Esenler
Havaalanı Mah.Taşocağı Caddesi, Esenler, İstanbul.
+90(0212) 508 7290 Kültür Dersanesi - Esenler

Aşağıdaki formu kullanarak Kültür Dersanesi - Esenler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...