Tel: (0216) 489 5003

Adres: Adnan Kahveci Cad. No: 14/16, Maltepe, 34854 Küçükyalı, , İstanbul, Türkiye


Küçükyalı Telekom Müdürlüğü, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Küçükyalı Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükyalı Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükyalı Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükyalı Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükyalı Telekom Müdürlüğü

1 görüş var

  • Kartal dan adımıza alınmış 2 adet sabit telefon hattı alınmış ve kullanılmıştır. Bununla ilgili savcılığa vermiş olduğumuz suç duyurusundan ve küçükyalı hukuk bürosuna başvurmamıza rağmen gerekli evrakları göstermiş olduğumaza rağmen hiç bir işlem yapılmamıştır. Halen adresimize icra kağıtları gelmektedir bu konuyla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

    Misafir, 15.11.2013 16:16:00

Küçükyalı Telekom Müdürlüğü adlı mekan, 58 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.38 puan almıştır.
Küçükyalı Telekom Müdürlüğü
Yalı Mah., Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 489 5003 Küçükyalı Telekom Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükyalı Telekom Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...