Tel: (0216) 489 5003

Adres: Adnan Kahveci Cad. No: 14/16, Maltepe, 34854 Küçükyalı, , İstanbul, Türkiye


Küçükyalı Telekom Müdürlüğü, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Yalı Mah. mahallesinde yer alıyor. Küçükyalı Telekom Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükyalı Telekom Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Küçükyalı Telekom Müdürlüğü
  Toplam 66 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.89 puan aldı.
 • evet yapabilirsiniz. hali hazırda telefon ve internet kime ait ise o kişi ile kimliklerinizle herhangi bir türk telekom şubesine gidip 10 15 dakikada nakli gerçekleştirebilirsiniz.

  4/ 5 yıldız
  ,

 • başkasının adına olan INTERNET ve telefonları devir alıp kendi adresimize nakil yapabiliyormuyuz. telefon şirket adına kayıtlıdır istenecek belgeler nelerdir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Kartal dan adımıza alınmış 2 adet sabit telefon hattı alınmış ve kullanılmıştır. Bununla ilgili savcılığa vermiş olduğumuz suç duyurusundan ve küçükyalı hukuk bürosuna başvurmamıza rağmen gerekli evrakları göstermiş olduğumaza rağmen hiç bir işlem yapılmamıştır. Halen adresimize icra kağıtları gelmektedir bu konuyla ilgili gerekli işlemlerin yapılmasını bilgilerinize arz ederim.

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükyalı Telekom Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükyalı Telekom Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükyalı Telekom Müdürlüğü