Tel: (0216) 417 8084

Adres: Küçükyalı Aydınevler Mah. Seren Sok. No: 5, Maltepe, İstanbul, Türkiye


Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinde yer alıyor. Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 27 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Maltepe, İstanbul.
+90(0216) 417 8084 Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükyalı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...