Tel: (0216) 462 2210

Adres: Küçüksu Mah.Rasathane Cd. Ömürtepe Yokuşu No: 99, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kandilli Mah. mahallesinde (Ömürtepe Ykş.) yer alıyor. Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı
Kandilli Mah.Ömürtepe Ykş., Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 462 2210 Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Küçüksu Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...