Tel: (0216) 332 2568

Adres: Kucuksu Hali Saha İstanbul, Türkiye


Kucuksu Hali Saha, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Küçüksu Mah. mahallesinde (Kukul Sokak) yer alıyor. Kucuksu Hali Saha yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kucuksu Hali Saha nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kucuksu Hali Saha
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kucuksu Hali Saha nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kucuksu Hali Saha konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kucuksu Hali Saha

Aşağıdaki formu kullanarak Kucuksu Hali Saha ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...