Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 671 2375 veya (0212) 671 2300

Adres: İkitelli Osb, Dolapdere Sanayi Sitesi, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Dolapdere Sanayi Sitesi) yer alıyor. Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...