Tel: (0212) 671 2375 veya (0212) 671 2300

Adres: Organize Sanayi Bölgesi Dolapdere Sanayi Sitesi, Atatürk Bulvarı, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece Vergi Dairesi, İstanbul ili Başakşehir ilçesinde yer alıyor. Küçükçekmece Vergi Dairesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece Vergi Dairesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece Vergi Dairesi

0 görüş var

Küçükçekmece Vergi Dairesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Küçükçekmece Vergi Dairesi
, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 671 2375 Küçükçekmece Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...