Tel: (0212) 395 2011 veya (0212) 580 7297

Adres: Kartaltepe Mah. Süvari Cad. No: 19 Hükümet Konağı Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Süvari Caddesi) yer alıyor. Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü
  Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.28 puan aldı.
 • alacaklıyla anlaştıysanız tapu müdürlüğüne gidip randevu almanız gerekiyor

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Evimizi satıyoruz, tapu muamelesi için randevu alınması gerekiyormu

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Yetkililer Kurumunuzdaki tapu işlemim , umduğumun dışında çok seri ve düzenli sonuçlandı. Çalışma sisteminizi .çok beğendim. İşlemleri Çabuk sonuçlandırdınız Başta tapu müdürümüz olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkürler eder başarılarınızın devamını dilerim

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece Tapu Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...