Tel: (0212) 471 8000

Adres: İnönü Mh. Hakan Caddesi, No: 44, Küçükçekmece Semt Polikliniği, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece Semt Polikliniği, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Hakan Caddesi) yer alıyor. Küçükçekmece Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Küçükçekmece Semt Polikliniği
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...