Tel: (0212) 470 4052 veya (0212) 470 0040

Adres: Halkalı Toplu Konutları Atakent Mahallesi 1. Etap Cumhuriyet Caddesi No: 4 Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Fatih Caddesi) yer alıyor. Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
    Toplam 43 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.58 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...