Tel: (0212) 426 2222 veya (0212) 425 0864

Adres: Kartaltepe Mh. Süvari Caddesi, No: 2, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Süvari Caddesi) yer alıyor. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.32 puan aldı.
  • Sayın Emniyet Müdürüm,daha evvelde aynı sorunu iletmiştim,Atakent Mah.1 Çiçekli Vadi Cad.Arena Park ile Happy Market arasındaki caddemiz üzerinde geceleri sabaha kadar Abart Egzoslu Araç ve Motorlar Rahatsız edici gürültüler çıkararak özellikle geçiyorlar. Sizden Ricam, Ring yapan Devriyelerinizin bu bölgeyi daha sık kontrol altında tutmalarıdır.Hatta sivil olursa netice almakta daha iyi olacaktır sanırım. Ayrıca Sayın Müdürüm,akıl vermek gibi olmasın,acaba bölgede bulunan Sitelerin Güvenlik Görevlileri ile İşbirligi yapılarak bu tip Araçların Plaka,Model ve Renk Tespitlerini yaparak size bildirmeleri sorunun çözülmesinde yardımcı olamazmı,teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim,kolay gelsin.

    35/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...