Küçükçekmece Belediyesi logo

Tel: (0212) 411 0779 veya 444 43 60

Adres: Halkalı Turgut Özal Bulvarı, No: 10, Belediye Başkanlığı Yeni Binası, Pk: 34303, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Küçükçekmece Belediyesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (Halkalı Altınşehir İstanbul Caddesi) yer alıyor. Küçükçekmece Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükçekmece Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Küçükçekmece Belediyesi
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.14 puan aldı.
  • sayın ilgili ben Mehmet akif mahalsi Kemalpaşa caddesi akarsu sokakta ikamet etmekteyim..Sokağımdaki bazı işyerle hakkında sizleri uyarmak ve buişyerlerinin denetlenmesini istiyorum,Özellikle ototamihanesi adı altında çalışan,oysa bana göre sokakta buiş yapılmaz gece yarılarına kadar çalışılıyor.Ve verdiği rahatsızlık inanilmaz,hemses olarak hemde boya kokusu inanın heryeri kaplıyor.Çocuklarımız dışarı çıkamıyor. Oysa yanıbaşımızda sanayi sitesi var.Bu tip işler için belediyemiz neden ruhsat verip çalıştırıyor anlamış değilim.Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükçekmece Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükçekmece Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükçekmece Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükçekmece Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...