Tel: (0216) 572 1526

Adres: Fevzi Paşa Cd. No: 17 K. Bakkalköy, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Küçükbakkalköy Mah. mahallesinde (Barbaros Sokak) yer alıyor. Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu
Küçükbakkalköy Mah.Barbaros Sokak, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 572 1526 Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Küçükbakkalköy Kemal Berktan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...