Bahçelievler Ümit Çocukevi logo

Tel: (0212) 506 0970

Adres: Talatpaşa Cad. Fuatpaşa Sok. No: 16/C Medicana Ara Sokağı Haznedar Mh., Haznedar, Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Bahçelievler Ümit Çocukevi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Fuat Paşa Sokak) yer alıyor. Bahçelievler Ümit Çocukevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler Ümit Çocukevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler Ümit Çocukevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler Ümit Çocukevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler Ümit Çocukevi

Aşağıdaki formu kullanarak Bahçelievler Ümit Çocukevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...