Tel: (0262) 331 0033

Adres: Yenişehir Mah. Sümbül Sok. No: 4, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Sümbül Sokak) yer alıyor. Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi

Aşağıdaki formu kullanarak Kartanesi Kreş Ve Gündüz Bakımevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...