Tel: (0232) 255 1876 veya (0232) 255 9191

Adres: Kyk Yurtkur Bölge Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Caddesi, No: 16, Pk: 35260, Konak, İzmir, Türkiye


İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü

0 görüş var

İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü adlı mekan, 42 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü
Fatih Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 255 1876 İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...