Tel: (0232) 255 1876 veya (0232) 255 9191

Adres: Kyk Yurtkur Bölge Müdürlüğü, Birleşmiş Milletler Caddesi, No: 16, Pk: 35260, Konak, İzmir, Türkiye


İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde yer alıyor. İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü
    Toplam 46 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.
  • kredi ve yurtlar kurumundan çıcuklarım için almış olduğum kredilerin geri ödemesini ziraat bankası atm'lerinden yapmak mümkün değil.Ziraat bankası şubeleri de ödeme yapmayı kabul etmiyor.Biz bu ödemeleri nasıl ve nereye yapacağız?

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Kredi Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Bölge Müdürlüğü