Tel: (0212) 326 0000 veya (0212) 326 0148

Adres: Abbasağa Mh. Yıldız Caddesi, Sungurlar İş Hanı, No: 45, Kat: 1-2-3, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 16 senedir faal

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş., İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Abbasağa Mah. mahallesinde (Yıldız Caddesi) yer alıyor. Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Multi medya hizmetleri internet servis sağlayıcılık hizmetleri ses ve veri haberleşmesini sağlayacak hizmetler. Şirket maksat ve mevzuunun gerektirdiği menkul ve gayrimenkulleri satın alabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir ve satabilir. Gayrimenkullerle ilgili tevhit ifraz parselasyon v. s. bilcümle işlemleri yapabilir. Fabrika binası da dahil olmak üzere her türlü bina inşa edebilir finansal kiralama yapabilir, satış vaadi rehin ticari işletme rehin ve ipotek de dahil olmak üzere menkul ve gayrimenkullerle ilgili her çeşit ayni ve şahsi hakları iktisap edebilir, başkaları lehine bu hakları tesis edebilir, tapu kütüğüne ve ilgili her çeşit ayni ve şahsi hakları iktisap edebilir, başkaları lehine bu hakları tesis edebilir, tapu kütüğüne ve ilgili sicillerine şerh ve tescil ettirebilir, 3. kişiler için rehin ticari işletme rehni ve ipotek de dahil olmak üzere bu nevi hakları tesis ve tescil ettirebilir, 3. kişilerden ipotek devralabilir veya 3. kişilere ipotek devredebilir, şirket lehine tesis edilen rehin ve ipotekleri fekkedebilir, sahip bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere kendisi veya 3. kişiler adına her ne nam ve şekilde olur ise olsun teminat olarak gösterebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş.