yazdır
 • Nereye: Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. adresine

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. hakkında

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon Anonim Şirketi, Multi medya hizmetleri internet servis sağlayıcılık hizmetleri ses ve veri haberleşmesini sağlayacak hizmetler. Şirket maksat ve mevzuunun gerektirdiği menkul ve gayrimenkulleri satın alabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir ve satabilir. Gayrimenkullerle ilgili tevhit ifraz parselasyon v. s. bilcümle işlemleri yapabilir. Fabrika binası da dahil olmak üzere her türlü bina inşa edebilir finansal kiralama yapabilir, satış vaadi rehin ticari işletme rehin ve ipotek de dahil olmak üzere menkul ve gayrimenkullerle ilgili her çeşit ayni ve şahsi hakları iktisap edebilir, başkaları lehine bu hakları tesis edebilir, tapu kütüğüne ve ilgili her çeşit ayni ve şahsi hakları iktisap edebilir, başkaları lehine bu hakları tesis edebilir, tapu kütüğüne ve ilgili sicillerine şerh ve tescil ettirebilir, 3. kişiler için rehin ticari işletme rehni ve ipotek de dahil olmak üzere bu nevi hakları tesis ve tescil ettirebilir, 3. kişilerden ipotek devralabilir veya 3. kişilere ipotek devredebilir, şirket lehine tesis edilen rehin ve ipotekleri fekkedebilir, sahip bulunduğu menkul ve gayrimenkulleri ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere kendisi veya 3. kişiler adına her ne nam ve şekilde olur ise olsun teminat olarak gösterebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş. için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  Firma

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar