Tel: (0216) 334 2426

Adres: Anıt Sok. No: 1 Selamiali Mh. Bağlarbaşı Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • hamam
  • Bu firma 26 senedir faal

Kral Sauna, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Anıt Sokak) yer alıyor. Kral Sauna yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kral Sauna nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sauna, hamam, yüzme havuzu, jimnastik salonları, kapalı ve açık spor tesisleri kiralamak, işletmek, satın almak, kiraya vermek, bunlarla ilgili malzeme, makina, teçhizat, nakil vasıtaları satın almak, kiralamak, satmak veya kiraya vermek, yurt içinde ve yurt dışında amili ve satıcısı olan firmaların mümessillik acentalık ve komisyonculuğunu yapmak Yukaradaki amaçların gerçekleşmesi için taşıt menkul gayrimenkuller almak satmak tesisler kurmak işletmek şirket tesislerinde imal edilen maddeler için depolar tesis etmek ihtira hak ve beratlarını lisans ve imtiyazları telif haklarını alameti farika ve ticaret ünvanlarını iktisap etmek ve kullanmak devretmek satmak kiralamak özel ve resmi kuruluşlarla yerli ve yabancı şirketlere katılmak ithalat ve ihracat yapmak, Şirketin menkuul ve gayrimenkullerini rehin ve ipotek vermek gerçek ve tüzel kişilere teminat ve kefalet vermek gerçek ve tüzel kişilerin şirket lehine vereceği teminat ve ipotekleri almak kabul etmek, Şirket adına menkul ve gayrimenkuller almaya ve satmaya şirket menfaatlerinin korunması için üçüncü şahıslardan ipotek alır ve fek eder şirketin 11. 11. 2005 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Kral Sauna
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kral Sauna nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kral Sauna konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kral Sauna