Tel: (0216) 361 6499

Adres: Kozyatağı Mah. Okul Sk. No: 1, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alıyor. Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu

0 görüş var

Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.37 puan almıştır.
Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu
, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 361 6499 Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Kozyatağı Şükran Karabelli İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...