Tel: (0322) 515 8314 veya (0322) 515 8316

Adres: Cumhuriyet Mah. Emniyet Sok. Hükümet Konağı No: 3 Kat: 2 Kozan Merkez, Kozan, Adana, Türkiye


Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Adana ili Kozan ilçesinde yer alıyor. Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 12.45 puan aldı.
  • İLÇEMİZDE ÖZELLİKLE SAİMBEYLİ CADDESİNDE TRAFİKTEYKEN ARABANIN TEYİBİNİ AÇMIŞ YAVAŞ YAVAŞ GİDİP TRAFİĞİ AKSATANLAR VAR. BU OLAĞAN HALE GELMİŞ GÜNÜN HER SAATİNDE OLUYOR. HATTA ADAMLAR IŞIKTA BİLE AYNI. ÇOK YAVAŞ GİDİP TRAFİĞİ AKSATIYORLAR. BUNLARA YASAL BİR YAPTIRIMINIZ VARMI BİLMİYORUM AMA BENCE OLMALI. BİRDE KAVŞAKLARA 0 PARKEDENLER VAR. MOTORSİKLETÇİLERİ DEMEME GEREK YOK HERHALDE. DENETİMLERİNİZİ SIKLAŞTIRIRSANIZ SANIRIM KAMU YARARINA OLACAKTIR. SAYĞILAR SUNARIM.

    15/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...