Tel: (0332) 355 1452

Adres: Akabe Mah. Cemil Çiçek Cad. No: 8 Karatay, Konya, Türkiye


Koyunoğlu İlköğretim Okulu, Konya ili Karatay ilçesinin Akabe Mah. mahallesinde yer alıyor. Koyunoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Koyunoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Koyunoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Koyunoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Koyunoğlu İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • BU OKULDA 7 YILIMI SARFETTİM ÇOK GÜZEL BİR OKUL

    Misafir, 31.03.2011 07:44:00

  • ÇOK YAKIŞIKLI BİRİ

    Misafir, 23.11.2010 20:53:00

Koyunoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Koyunoğlu İlköğretim Okulu
Akabe Mah., Karatay, Konya.
+90(0332) 355 1452 Koyunoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Koyunoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...